فروشگاه اینترنتی اریسو

حریم خصوصی

 

اریسو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است. برای خرید ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد برای پردازش و ارسال سفارش اطلاعاتی مانند آدرس شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیتهای دیجی کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد و طی فرایند خرید. فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر میشود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است یادآوری میشود آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخهای شرکت از طریق آنها صورت می گیرد. بنابراین درج آدرس ایمیل و شماره تماسهای همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد دیجی کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش میتواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

نوع دستگاه زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما جست و جوهای انجام شده در وب سایت و اپلیکشن اریسو و نتایج انتخاب شده مدت و بازه های استفاده شما از اریسو، برنامه های نصب شده اطلاعات فنی و گزارشهای سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر این اطلاعات تنها توسط اریسو استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

 

فروشگاه اینترنتی اریسودر صورت بروز وقفه Crashes نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وقفه و رفع خطاجمع آوری می گردد. وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه میزان کل رم و میزان فضای بر آن هنگام وقفهروز و ساعت رخدادها خاموش یا روشن بودن شبکه بیسیم خاموش یا روشن بودنشبکه دیتا خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ اریسو اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری میکند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت توسط مرورگر ایجاد میشود و به سایت امکان ذخیره بازدیدهای شما و مناسب سازی آنها را فراهم مینماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیر فعال کردن کوکی را فراهم کرده اند به این منظور میتوانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اریسو برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار خدمات و سرویسهای ویژه یا پروموشن ها برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید در صورتی که کاربران تمایل بهدریافت اینگونه ایمیلها و پیامکها نداشته باشند میتوانند عضویت دریافت خبرنامه اریسو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو به منزله ی موافقت ضمنی بادریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.ریسو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد اریسو میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت اریسو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به اریسو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلبمی نمایند.

 

می نمایند. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد. جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذكر توسط کاربرباشد. با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه اریسو را از خود سلب میکند. اریسو هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمیکند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای اریسو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض رااز خود سلب نموده اند.

 

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده میشود که اریسو همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده میکند کوکی فایلی است که بهدرخواست یک سایت توسط مرورگر ایجاد میشود و به سایت امکان ذخیره بازدیدهای شما و مناسب سازی آنها را فراهم مینماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیر فعال کردن کوکی را فراهم کرده اند به این منظور میتوانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل سرور و لایه های امنیتی اریسو و روشهای مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل میآورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و اریسوحق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظمی دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیلها و خبرنامه های اریسو ندارید. میتوانید برروی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

 

اریسو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار میگیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

 

تلفن تماس

36734962- ۰۲۱ پاسخگویی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته)

دفتر مرکزی

استان تهران – شهر ورامین خ کارگر پ ۲۸